Haberler
ATATÜRK’Ü SAYGI VE ÖZLEMLE ANDIK
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 85.yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi fabrikamızda düzenlenen bir törenle andık.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 85.yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi Konya Şeker’de de düzenlenen bir törenle anıldı. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle düzenlenen program Konya Şeker Kampüsünde gerçekleştirildi.Törene, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri, Anadolu Birlik Holding (ABH) yöneticileri ile bünyesindeki iştiraklerin yöneticileri ve Konya Şeker çalışanları katıldı.
Program, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Celal Balcı’nın, Atatürk büstüne çelenk sunumuyla başladı.


Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal ettiği saat 09.05’de tüm ülke genelinde başlayan siren sesleri ile birlikte Konya Şeker’de de sirenler çaldı. Saygı duruşu ile İstiklal Marşı’nın ardından OVA Un İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırladıkları şiirler okundu.Program öğrencilere hediye takdimi ile sona erdi.